Květen 2014

Super odpoledne

16. května 2014 v 21:17 | VNNP-Žanda |  Moje kecy
Ahoj,
chcu vám jen říct, co jsme s Niky dnes podnikly. Byly jsme odpoledne nejdřív v korálkárně, tam jsme koupily fimo a korálky. Pak jsme si šli do jednoho obchodu šli koupit žvejky, který jsem už asi 5 roků neměla a pak jsme jeli do města. S háněly jsme tam knížku o fimu. Sehnaly jsme ji asi až ve čtvrtým obchodě. Protože jsme měli hlad šli jsme si koupit pizzu. Pak jsme se šli ještě projít. Taky jsme se u toho strašně nasmály :D Potom jsme ještě jeli k Niky vzít ostatní fimo a potom ke mně, aby jsme tam vyrobily něco z toho fima. Zkončily jsme okolo 20:00. No to je asi tak vše. Kdybych toto odpoledne měla vyjádřit co nejméně slovy napsala bych : Toto odpoledne bylo nejlepší ze všech.
Tak zatím ahoj Netty

Les rois du monde vs Piano guys ower the rain bow

14. května 2014 v 17:57 | VNNP-Netty
Ahoj,
už u vyřazovačky jsem psala, že se omlouvám za to, že jsem sem dala tento čánek tak pozdě, ale doufám že to nevadí. Tento mněsíc proti sobě "bojují" a vaši přízeň dvě písničky. Poslechněte si je obě a ta která se vám bude líbit víc, té dejte hlas v anketě pod článkem. Tady to je:

Píseň č. 1.:

Píseň č. 2.:

Tak co, která písnička se vám líbí víc ? S pozdravem Netty

Vyřazovačka - náušnice - 3. kolo

14. května 2014 v 17:40 | VNNP-Netty |  Soutěže
Ahoj,
omlouvám se, že sem dávám 3. kolo vyřazovačky takhle pozdě, ale nějak jsem na to zapoměla. No nic, nebudu tady psát o tom, jak moc se omlouvám atak dále. Jdu rovnou na věc. Minule vypadly náušnice č. 3. Je jen na vás, které vypadnou tentokrát. Tady jsou naši "soutěžící" :
Je jen na vás, které náušnice vypadnou. Tak hlasujte. Zdraví Netty

Rozvrch hodin č. 1. + objednávky

9. května 2014 v 11:06 | VNNP-Netty
Ahoj,
tak mně napadlo, že bych pro vás mohla dělaat rozvrhy hodin. Když si ho budete chtít vytisknout můžete, jenom mi to napište do komentářů ;) Tady je úplně první, který jsem udělala ( ten si samozřejmě můžete taky vytisknout ) :

Je asi moc tmavý, takže by jste do něho museli psát bílou tužkou nebo tak. Ale jestli chcete, můžete si obědnat vlastní rozvrch hodin, který bude jenom váš. Stačí do komentářů napsat :
• Přezdívka
• Ná zev blogu ( jestli nemáš blog nevadí, ale napiš sem alespoň email )
• Jaký obrázek tam chceš mít, případně odkaz na obrázek
Jestli nemáte barevnou tiskárnu nevadí, napište na email vnnp00@gmail.com a nějak se domluvíme ;)

Tak to je asi tak pro zatím vše, zdraví Netty

Náušnice č. 19.

9. května 2014 v 10:18 | VNNP-Netty |  Náušnice
Ahoj,
už dlouho jsme sem nepřidaly žádné náušnice, tak jdu na to Mrkající Jsou teda jenom jedny, protože další dvoje jsme dělaly buť pro kámošku k narozkám a nebo pro moji sestru k narozkám . Nevěřili by jste, kolik lidí má v květnu narozeniny Překvapený No nic, tady jsou, snad se vám budou líbit :

č. 19. Název: Motanice Cena: 50,- Kč 1ks

Mnějte se hezky, s pozdravem NettyNevinný

Moje nová přezdívka Lucky♣

5. května 2014 v 17:53 | VNNP-Netty+Niky (Lucky♣) |  Moje kecy
Netty: Ahoj všichni,
tak konečně jsme vymyslely pro Niky novou přezdívku - Lucky♣. Dobrý, ne ?
Lucky♣: No dovol, tu přezdívku jsem si vymyslela já Smějící se
Netty: No jó no Mrkající

Netty+Lucky♣: Tato přezdívka vznikla úplně jednoduše. Jednou jsme byly u počítače a přemýšlely, padlo tu dost vtipných nápadů Usmívající se ( teda alespoň my se u toho smály) např.: Koko, Koala, Kolík, Mrtváty, Kolokuď, Beruška....

Postup: Nikola NiKOLA Laky Lucky♣
I am fan of: