Ham ham TAG

7. srpna 2016 v 17:19 | Netty |  TAGy
ALOHA:*
Dnes tu máme první "normální" článek po mém návratu (POTM nepočítám jako "normální" článek) a to Ham ham TAG. Berme to jako takový článek na rozjezd...
Tento TAG jsem viděla na blogu Vall a jak už vás mohlo napadnout, tak je to TAG o jídle, takže to je TAG stvořený přímo pro mě :D
Já už to nebudu dál prodlužovat a jdeme na to!
---
1. Máš raději snídani, oběd nebo večeři?
Tak nejradši mám asi oběd, protože to je většinou něco většího, tak se aspoň můžu pořádně nacpat :D I když ve školní jídelně to někdy moc nejde, když vám kydnou na talíř něco, co nazývají jídlem, ale naštěstí to u nás není ještě tak hrozný.

2. Kolikrát denně jíš?
Myslím, že tak 4x nebo 5x. Nejspíš se to bude lišit ve školním roce a o prázdninách.

3. Nejoblíbenější jídlo?
Nedokážu si vybrat 1 nejoblíbenější jídlo. Je tu víc jídel, které fakt zbožňuju. Např. mám ráda boloňské špagety, tortilly, bramboráky,... Je toho víc, ale samozřejmě si zrovna teď nemůžu na nic dalšího vzpomenout, to je zákon schválnosti.
další otázky a odpovědi v celém článku


4. Nejméně oblíbené jídlo?
To bude nejspíš rajská polévka nebo omáčka..fuj :P Zajímavé ale je, že rajčata mi normálně chutnají, takže nevím, kde se stala chyba :D.. Ještě potom taky moc nemusím houby, ale co ještě víc, tak to olivy, to je ještě horší než ta rajská.

5. Bylo ti někdy po nějakém jídle špatně?
Asi ne, ale jednou jsem se přejedla, tak to mi potom špatně bylo.

6. Nejoblíbenější sladkost?
Tak to mám zase jako u 3. otázky, mám toho ráda víc, ale kdybych si měla vybrat vážně jenom jednu sladkost, tak bych si vybrala nejspíš čokoldu.

7. Oblíbená příchuť zmrzliny?
Tak těch je fakt hodně, např. cookies, jablečná, citrónová, šmoulová, pomerančová, tiramisu a nejspíš ještě nějaká, ale opět už si na víc nevzpomenu.

8. Maso - nejoblíbenější způsob přípravy?
Já sice na maso moc nejsem, ale nejradši mám prostě přírodní (kuřecí) řízek nebo mám moc ráda rybí maso.

9. Nejoblíbenější teplý nápoj?
Já většinou piju něco chladnějšího, ale z teplých nápojů to bude asi nějaký ovocný čaj nebo je taky skvělý horký jablko. To si dávám, když jdeme třeba někdy na podzim do hospody :*

10. Nejoblíbenější ovoce a zelenina?
Ovoce-jahody, maliny, hruška, pomeranč, kiwi, rybíz,..
Zelenina-rajče, salátová okurka, mrkev, meloun,..

11. Držíš dietu?
Dietu nedržím. Možná bych mohla být o trošku hubenější, ale kdybych chtěla zhubnout, tak bych spíš začala víc cvičit. Nejspíš by k tomu patřilo i jíst víc ovoce a zeleniny, ale zatím se hubnout nechystám, tak to nepotřebuju řešit.

12. Máš nějaký zvláštní jídelní zvyk?
Mylím, že ne.

13. Jíte doma společně?
Ne. Jenom na Vánoce :3

14. Nejoblíbenější jídlo od babičky a mamky?
Tak od babičky to je skoro všechno, protože je fakt skvělá kuchařka a od mámy možná ty bramboráky. Ale chutná mi od ní samozřejmě víc jídel... Ono je to těžký, protože já maso moc nemusím (jak už jsem zmiňovala) a táta ho naopak má rád, takže to je potom těžký pro nás vařit :D

15. Nejoblíbenější mezinárodní kuchyně?
Nevím.. Mně stačí česká kuchyně.

16. Co bys nikdy neochutnala?
Asi pavouka. Bojím se jich už tak, natož je jíst, ble! :P :D
17. Nejexotičtější věc, kterou jsi ochutnala?
Týjo, tak to fakt netuším. Hmm.. Arašídy? :D Vážně netuším.

18. Máš ráda českou kuchyni? Co nejvíce?
Tak jasně, že mám ráda českou kuchyni. A nejvíc asi kachnu se zelím a knedlíkem. Je toho zase víc, ale todle mě teď napadlo jako jedno z více jídel.

19. Vaříš často a ráda? Co je tvůj "majstrštyk"?
No já spíš peču, na kuchtění je tu moje ségra ;) Můj "majstrštyk" ve vaření jsou asi párky xD No, radši zůstanu u toho pečení.

20. Kdybys po zbytek života mohla jíst jen jednu věc, co by to bylo?

Myslím, že i kdybych si vybrala nějaký výborný jídlo, tak mě to po nějaké době omrzí :( Nedokážu teď z fleku říct jedno určitý jídlo, ale asi bych zvolila něco dobrého, ale zároveň né moc nezdravého ;) Btw. existuje vůbec takový jídlo?
---
Tak to by bylo vše, doufám, že se vám TAG líbil, klidně napište do komentářů, který TAG byste chtěli, abych udělala jako další a zatím ahoj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 7. srpna 2016 v 17:24 | Reagovat

Taky mám hrozně ráda špagety :-)

2 SergiooB SergiooB | E-mail | 16. ledna 2017 v 16:31 | Reagovat

I found this page on 16th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I am fan of: