Návrat?

4. srpna 2016 v 12:50 | Netty |  Moje kecy
ALOHA:*
Tak se skoro po půl roce zase ozývám a vůbec netuším, co mám psát :D.
---
Tak nejdřív bych asi měla vysvětlit, proč jsem tak dlouho nebyla aktivní, že?
No zkrátka se mi do psaní nechtělo a taky mě nenapadalo nic, o čem bych psát mohla psát. Vlastně si nejsem úplně jistá, jestli se mi ta chuť do psaní a nápady vrátily, ale prostě bych to chtěla zkusit a začít zase psát (minimálně 1 článek za týden).
Nevím ale, jestli byste chtěli vy abych se vrátila, a proto bych byla moc ráda, kdybyste hlasovali dole pod článkem v anketě nebo napsali komentář a nějak se k tomu vyjádřili :)
---
Tak to by bylo zatím vše... Vím, že to nebyl dlouhý článek, ale prostě bych ráda znala váš názor (teda pokud sem ještě někdo chodí :D)...

------------------------------------------------
*psáno ve stejný den okolo 21:00

Tak jsem se nakonec rozhodla, že to zkusím.... Mimochodem toto rozhodnutí jsem učinila ani né za den :D
Tak jsem nad tím přemýšlela a došla jsem k tomu, že je to na mně, jestli se vrátím a i kdyby tu byly sposty kladných komentářů, ve kterých by se psalo ať se vrátím, tak by to stejně nic nezměnilo, kdyby se mi do toho prostě nechtělo. Jenom to prosím neberte tak, že mě váš názor vůbec nezajímá, to ne, ale myslím, že tohle si prostě musím rozhodnout sama :)
---
Jak jste si mohli všimnout, tak jsem změnila layout (vytvářela jsem ho asi před rokem) a taky jsem obměnila obrázky v menu, aby to tu vypadalo víc letně. Samozřejmě ještě dodělám nějaké GIFy a taky musím udělat POTM ;) Tento lay je sice takový provizorní, protože k němu nemám ani popisky do menu, ale myslím, že ty co tu jsou teď (mimochodem děkuji Monice, moc se ti povedly :)) zas až tak moc nebijí do očí, tak je tu nechám. Na podzim se pokusím udělat nějaký jiný.
---
Teď bych se ještě chtěla zmínit o Affs. No, jelikož je většina z nich neaktivní, tak je zatím zruším a dám do menu spíš seznam mých oblíbených blogů, na které ráda chodím. Buď časem udělám náběr nových, nebo to nechám tak. Je tu totiž ještě pořád Fanclub, takže tam rozhodně taky ráda přivítám nové členy :)
---
Takže tak :D.. Doufám, že vás budou nové články bavit aspoň tak jako před mojí pauzou a uvidíme se u dalšího (snad už "normálního") článku :) Netty
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chceš abych s blogem pokračovala?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
I am fan of: